ZDROWE NAPOJE, KTÓRE POMOGĄ PRZEZWYCIĘŻYĆ ATAK ASTMY

Zdrowe napoje które posłużą przezwyciężyć atak astmy

Poradnik Klienta

Z astmą można sobie radzić przyjmując leki przepisane przez specjalisty, jak też unikając czynników wyzwalających ataki tej choroby.

Zdrowe napoje które ułatwią przezwyciężyć atak astmy

 

W radzeniu sobie z ostatnim punktem zdrowotnym pomoże i duży styl życia i zbilansowana dieta. Pisząc o zbilansowanej diecie, daleko jest wspomagać organizm ludzkimi momentami odżywczymi, co właściwie może ułatwić w lepszym radzeniu sobie z astmą.

Oto przykłady zdrowych napojów, które potrafisz włączyć w własną powszednią dietę. Czynią one bogactwo witamin i minerałów, dlatego ułatwią Ci cieszyć się dobrym zdrowiem.

Sok jabłkowy

Sok jabłkowy pełen jest szerokich flawonoidów. Zdaniem ekspertów, w jabłkach wydobywa się inny typ flawonoidu, który może pomóc osobom będącym na astmę, takim jak Ty. Nosi on firmę „kelina”. Badania wykazały, że flawonoid ten wyjątkowo dobra radzi sobie z rozluźnianiem mięśni gładkich dróg oddechowych, ułatwiając tym jedynym prawidłowe oddychanie.

Herbata z imbirem

Imbir to przyprawa dana ze prostych wyjątkowych właściwości przeciwzapalnych. To zatem regularne picie herbaty z imbirem może ułatwić w akcji z atakami astmy. Picie herbaty z imbirem może i wspomagać działanie leków przeciwdziałających objawom astmy, natomiast tym jedynym ograniczyć konieczność dawania ogromnych miar takich środków w planu osiągnięcia odpowiedniego rezultatu.

Koktajl bananowy

Liczne badania wykazały, że porcja koktajlu bananowego może przydać się do dużego zmniejszenia objawów ataku astmy. Jak zapewne wiesz, napój obecny istnieje zarówno źródłem potasu – składnika odżywczego, który dobrze przychodzi na serce. Koktajl bananowy pomoże również na zaparcia i biegunkę.

Herbata z mięty

Sam zapach filiżanki naparu z mięty może ułatwić w złagodzeniu objawów ataku astmy. Mięta pieprzowa modna jest ze prostych umiejętności do mycia dróg oddechowych, co robi ją dużo optymalnym wyborem w wypadków osób tracących na astmę. Jeżeli jednak zmagasz się także z chorobą refluksową, powinieneś poszukać innego zdrowego napoju, ponieważ herbata z mięty może zawierać takie dolegliwości.

Sok marchwiowy

Dzięki szerokiemu ładunkowi witaminy A, regularne picie soku marchwiowego może ułatwić w zapobieganiu atakom astmy. Niebagatelne znaczenie są tu również regularne ćwiczenia. Poza astmą, witamina I pamięta też wielki nacisk na wzrok natomiast na sprawność układu odpornościowego.

Kawa

Coś tak lekkiego jak filiżanka dobrej kawy może ułatwić odparcie ataku astmy. Wynika toż z faktu, że sok ten pełen jest przeciwutleniaczy, które mogą zadziałać w rozluźnieniu dróg oddechowych, natomiast tym jedynym ułatwić oddychanie. Należy jednak wybierać czarną kawę, ponieważ mleko oraz owoce mleczne mogą powodować atak astmy.

Sok z melona kantalupa

Ponieważ melon kantalupa pełen jest chroniącej konkurować z astmą witaminy C, potrafisz go często spożywać. Witamina C jest przeciwutleniaczem zabezpieczającym przed stanami zapalnymi, które mogą tworzyć ataki astmy. Mnóstwo witaminy C w ilości wyciągu z melona kantalupa zwiększa też wytrzymałość na całe mnóstwo infekcji i chorób.

Czarna herbata

Czarna herbata, również jak kawa, również rozluźnia drogi oddechowe. Ma ona nieco kofeiny niż kawa, więc jest milszym wyborem że osoba mająca na astmę jest dodatkowo podatna na wspomniany związek chemiczny. Pamiętaj, żeby nie dodawać mleka do czarnej herbaty, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, pewno ono poddawać ataki astmy.

Koktajl z awokado

Drinku z najlepszych przeciwutleniaczy na roli jest glutation. Jest on jeszcze bardzo przydatny dla kobiet tracących na astmę. Awokado zawiera ogromną ilość glutationu, dlatego jedzenie go w organizacji koktajlu idzie na okiełznanie astmy w orzeźwiający i zdrowy sposób.

Woda

Drinku z najniższych sposobów na powstrzymanie astmy przed zrujnowaniem Twojego dnia jest picie odpowiedniej dawek wody. Drinku ze danych czynników wywołujących atak astmy jest odwodnienie. Można mu uniknąć wypijając od 8 do 12 szklanek wody dziennie. Picie wody pomaga również wypłukać z systemu zebrane w nim toksyny.

Wszystkie soki i napoje z powodzeniem możesz stworzyć w wyciskarce wolnoobrotowej HUROM. Soki i napoje z wyciskarki Hurom posiadają znacznie naturalny smak — doskonale wpływają na Twój system oraz wyśmienicie smakują. Poczytaj więcej o sokach HUROM

Zobacz również Wolno Obrotowe 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments