Wspólpraca dla agentów

  • Jesteś zainteresowany pracą w branży finansowej?
  • Chcesz sam decydować o tym, ile zarabiasz?
  • Interesują Cię atrakcyjne zarobki, zależne tylko od Ciebie?

Dołącz do nas już dzisiaj!

Firma l zajmuje się głównie profesjonalnym pośrednictwem finansowym. Jesteśmy liderem na rynku pożyczek i chwilówek dla osób prywatnych oraz posiadających własną działalność gospodarczą. Działamy na terenie całego kraju za sprawą sieci agentów z nami współpracujących, których liczba to już prawie 13 tysięcy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, która może być zarówno Twoim głównym, jak i dodatkowym dochodem wypełnij wniosek już teraz. Oferujemy pomoc przy wdrożeniu się w rynek finansowy, a co bardzo istotne nie oczekujemy, że od razu będziesz znawcą kwestii finansowo-pożyczkowych. Szukamy również osób bez doświadczenia! Oferujemy szeroki pakiet pomocowy oraz bezpłatny dostęp do innowacyjnych narzędzi, które zapewniły nam tytuł lidera na rynku usług finansowych w Polsce. Nasz zinformatyzowany system zdecydowanie ułatwia pracę i w zasadzie Twoją pracę ogranicza do wyszukiwania i przedstawiania ofert, jakie zostaną przygotowane specjalnie dla Klienta. W jednym miejscu gromadzimy usługi wszystkich naszych partnerów, a Ty za pośrednictwem swojego komputera bądź telefonu komórkowego jesteś w stanie w jednej chwili przedstawić naszą całą, bogatą ofertę każdemu potencjalnemu Klientowi.

Ze swoimi agentami rozliczamy się na podstawie prowizji ze sprzedaży naszych usług. Prowizje są ustalane z góry, a ich wypłacanie następuje na drodze procedur opisanych w każdej umowie. Jeśli Twoja praca będzie dla nas cenna, istnieje możliwość negocjacji wysokości prowizji. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje, poparte oczywiście, Twoim wkładem w rozwój naszej marki.

Aby zostać naszym agentem wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym systemie. Po uzupełnieniu podstawowych danych zostanie wygenerowana umowa, z którą będziesz mógł sie zapoznać, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, aby omówić szczegóły współpracy.

Jeśli wydaje Ci się, że my swoją ofertę współpracy możemy kierować jedynie do przedstawicieli branży finansowej -to jesteś w błędzie! Swoje kanały dystrybucji możemy wykorzystać do promocji dosłownie wszystkich gałęzi biznesu. Kanały, o których mowa to :

  • Call center – za sprawą, którego codziennie kontaktujemy się z tysiącami osób. Możemy w trakcie rozmowy z naszym Klientem zaproponować wizytę w Twoim sklepie ze sprzętem elektrycznym, w którym możliwy jest zakup w ramach korzystnych i niskich rat.
  • Agenci mobilni – ich liczba to już prawie 13 tysięcy! Pomyśl, co jeśli każdy agent do umowy kredytowej dołączy ulotkę reklamującą np. Twoje usługi energetyczne? Trafisz w ten sposób do kolejnych tysięcy osób w całym kraju i zdobędziesz całkowicie nowy i rozrastający się rynek zbytu. Każdego dnia zdobywamy nową bazę teleadresową, a więc każdego dnia możemy zdobyć dla Ciebie nowych Klientów.
  • Internet – dysponujemy ogromną liczbą stron internetowych. Ich liczba to już ponad 2 000, a nasi informatycy cały czas pracują i tworzą nowe. Na każdej ze stron możemy umieścić banner reklamujący Twoją firmę, ale możemy również dodać na stronie zakładkę o sporządzonej przez Ciebie treści. Dzięki temu tworzymy przed Tobą ogromne możliwości dotarcia do tysięcy internautów. A to już tylko krok, abyś zdobył kolejne tysiące Klientów.

Sam już zapewne zauważyłeś, że nasze możliwości są ogromne, dlatego nie ograniczamy się do naszej macierzystej branży – usług finansowych. W tej chwili współpracujemy już z marką Play i pośredniczymy w sprzedaży jej usług na równie skutecznym poziomie, na jakim sprzedajemy kredyty i pożyczki. Swoją ofertę zatem kierujemy do wszelkich przedsiębiorstw z branży energetycznej, telekomunikacyjnej, handlowej, internetowej, detalicznej, samochodowej i każdej innej.

Ciągły rozwój zapewnia naszym partnerom coraz większe możliwości promocji, a nam coraz większe możliwości zaspokajania potrzeb naszych Klientów.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
Mirek
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Muszę przyznać ze współpraca układa się wspaniale

Waldemar
Waldemar
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Bardzo miło wspominam wspołpracę.

Pioitr z Warszawy
Pioitr z Warszawy
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Witam wszystkich polecam wspólpracę. Prowadzę mały sklep komputerowy w warszawie i dzieki platformie mam teraz możliwość proponowania moim klientom sprzedaż ratalną sprzętu. Na platformie Kredytum jest znacznie lesza przyznawalnosć niż gdzieindziej, wiadomo że banki nie kazdemyu dadzą kredyt ratalny i wówczas jedyny ratunek to platforma

Dominik z Warszawy
Dominik z Warszawy
3 lat temu
Daj ocenę :
     

polecam współpracę . Prowadże komis samochodowy od 10 lat i takich rozwiązań jakie nie widziałem mu żadnego innego posredniak banku czy innego czegoś podobnego . Polecam

Dominik z Warszawy
Dominik z Warszawy
3 lat temu
Daj ocenę :
     

slow brakuje na opisanie współpracy . Taka współpraca to naprawdę cos, systemie bardzo przeżyty i dobrze wszystko rozmieszczone. to bog zeus , polecam

Damian
Damian
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Współpraca przebiega bardzo dobrze, miła obsługa i regionalny, dużo produktów dzieki czemu mam ofertę dla każdego klienta. bez lipy polecam wspólprace

Nasze poradniki

O serwisie

Serwis internetowy www.autokasa.pl stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert i kuponów sklepowych, usług , produktów,  czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych i promocyjnych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis Kupon sklep promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z marketów czy operatorów. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem czy sklepem , marketem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie o produktach czy firmach. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

0 0 votes
Daj ocenę