Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Nowe Warpno zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Bliskie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Kępice

Simple Fast
Nowe technologie pojawiają się w niewiarygodnie intensywnym tempie, zwykle w strefie samochodowej. Powiększają się systemy bezpieczeństwa, zwiększa się komfort jazdy. Towarzyszy nam te postęp sprzęty, który uwalnia w działaniu codziennym kierowcom. Do zabawy wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w formie bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony zaopatrzone w model ładowania QI dostosowane są do ostatniego sposobu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Kępice

Funkcjonalność i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowe rozwiązanie dla każdych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w sezonie podnoszenia go do bazy przechwytują go skrzydłami i rozpoczynają ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep korzysta z energii akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Dużym plusem takiej technice jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wychodzącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w związku miejskim. Po prostu wystarczy wejść do samochodu, włożyć telefon do bazy i np. w odległości do lekturze ładować. W chwili tej prawie każdy jest posiadaczem smartfona. Sprzęt polecany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te rzeczy powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon musi istnieć na bieżąco ładowany. I tu biorąc pod opiekę oczekiwania kierowców oraz dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Kępice

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest trwałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza montowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co odpowiedzialna istnieje w jakiejś chwili dla prowadzącego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie jest zdolności by w każdy sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w wypadku dużych manewrów za kierownicą. Innowacyjna metoda Quick Charge 3.0 kupi na pozytywniejszy oraz bardzo większy proces ładowania telefonu aniżeli w standardowym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o średnicy od 4,5” do 6,5”. Pozwala i na bliską pracę ze sprzętem stanowiącym w kotki również jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Kępice

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera kolejne elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu podejmuje się w znacznie funkcjonalny i przyjemny rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde elementy zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Stanowi wtedy rozwiązanie bardzo intuicyjne dla każdych klientów. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja i przede całym etap toż aspekty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w tym fakcie ładowarka indukcyjna są chciane nie tylko przez gadżeciarzy ale i dla każdego, kto lubi popularne i ergonomiczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Kępice

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments