Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do dobrych. W tymże okresie jego wartość osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co liczy dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest impulsem do zabawy dla dużo osób. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o końcu w sukcesu działalności górników idzie to zwyczajnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najświeższych informacji wynika, że górnicy wzięli w nowym etapie samej z najszerszej wyprzedaży swoich sposobów od frontu bieżącego roku. W realizacji że wtedy dlatego oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na ścianie rentowności (lub nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w nowym czasie zaobserwowano sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to zaledwie niewielki ułamek, to mając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, była wtedy dodatkowa najważniejsza taka sprzedaż w niniejszym roku.

O ile więksi górnicy z zasobniejszymi portfelami mogą sobie pozwolić na kreowanie swojej kampanie i przetrwanie gorszych okresów, o tyle mali mogą zostać zmuszeni do zamknięcia, bądź ponad zawieszenia swojej role, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dociera do najkonkretniejszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC otwierają się oni budzić, zwiększając presję sprzedażową na zbycie.

Jeśli sprawa na placu się nie poprawi a wartość BTC szybko nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może ujawnić się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w wynik którego przybędzie do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments