Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię

-----------------------------

dla osób fizycznych

70 34 030 10

----------------------------

dla firm

70 34 030 10

----------------------------
(koszt według operatora)

 

Lub wyślij sms o treści  „START KREDYT” na numer 60468, a oddzwonimy i załatwimy. (koszt według stawek operatora)

Oferty leasingu

Dla agentów

Dołącz do nas już dzisiaj!

Firma Kredytum.pl zajmuje się głównie profesjonalnym pośrednictwem finansowym. Jesteśmy liderem na rynku pożyczek i chwilówek dla osób prywatnych oraz posiadających własną działaność gospodarczą. Działamy na terenie całego kraju za sprawą sieci agentów z nami współpracujących, których liczba to już prawie 13 tysięcy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, która może być zarówno Twoim głównym, jak i dodatkowym dochodem wypełnij wniosek już teraz. Oferujemy pomoc przy wdrożeniu się w rynek finansowy, a co bardzo istotne nie oczekujemy, że od razu będziesz znawcą kwestii finansowo-pożyczkowych. Szukamy również osób bez doświadczenia! Oferujemy szeroki pakiet pomocowy oraz bezpłatny dostęp do innowacyjnych narzędzi, które zapewniły nam tytuł lidera na rynku usług finansowych w Polsce. Nasz zinformatyzowany system zdecydowanie ułatwia pracę i w zasadzie Twoją pracę ogranicza do wyszukiwania i przedstawiania ofert, jakie zostaną przygotowane specjalnie dla Klienta. W jednym miejscu gromadzimy usługi wszystkich naszych partnerów, a Ty za pośrednictwem swojego komputera bądź telefonu komórkowego jesteś w stanie w jednej chwili przedstawić naszą całą, bogatą ofertę każdemu potencjalnemu Klientowi.

Ze swoimi agentami rozliczamy się na podstawie prowizji ze sprzedaży naszych usług. Prowizje są ustalane z góry, a ich wypłacanie następuje na drodze procedur opisanych w każdej umowie. Jeśli Twoja praca będzie dla nas cenna, istnieje możliwość negocjacji wysokości prowizji. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje, poparte oczywiście, Twoim wkładem w rozwój naszej marki.

Aby zostać naszym agentem wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym systemie. Po uzupełnieniu podstawowych danych zostanie wygenerowana umowa, z którą będziesz mógł sie zapoznać, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, aby omówić szczegóły współpracy.

Zostań naszym agentem

Jeśli wydaje Ci się, że my swoją ofertę współpracy możemy kierować jedynie do przedstawicieli branży finansowej -to jesteś w błędzie! Swoje kanały dystrybucji możemy wykorzystać do promocji dosłownie wszystkich gałęzi biznesu. Kanały, o których mowa to :

Sam już zapewne zauważyłeś, że nasze możliwości są ogromne, dlatego nie ograniczamy się do naszej macierzystej branży – usług finansowych. W tej chwili współpracujemy już z marką Play i pośredniczymy w sprzedaży jej usług na równie skutecznym poziomie, na jakim sprzedajemy kredyty i pożyczki. Swoją ofertę zatem kierujemy do wszelkich przedsiębiorstw z branży energetycznej, telekomunikacyjnej, handlowej, internetowej, detalicznej, samochodowej i każdej innej.

 

Ciągły rozwój zapewnia naszym partnerom coraz większe możliwości promocji, a nam coraz większe możliwości zaspokajania potrzeb naszych Klientów.

 

zamknij formularz kontaktowy

Wyślij do nas pytanie

captcha

Kontakt z nami

Kredytum.pl Spółka Akcyjna
Ul. Koszalińska 31/4
78-100 Kołobrzeg

tel. 814 400 001
E-mail agent@kredytum.pl

KRS 0000390072
NIP 6711801571

Opinie o Autokasa

Opinie o Kredytum

Władysław z Lublina

0

  + Zaplusuj

09/11/2015 11:40 >> Kredytum wspołpraca

Polecam współpracę z Kredytum , dają dostęp do dużych możliwości

Odpowiedz

Tworzysz komentarz

captcha